Zákaz zastavení - jednoduchá definice

Před několika lety jsem byl v drogerii svědkem zajímavého rozhovoru mezi prodavačkou a jedním mužem. Muž potřeboval nějaký dárek pro svou manželku a navrhoval parfém. Prodavačka pochválila mužův nápad a zeptala se, jestli má pánova manželka nějakou oblíbenou značku. A tu se muž hluboce zamyslel a pak odpověděl: „No, v poslední době je to zákaz zastavení.“

Dnes už si nepamatuji, jestli ten pán své ženě v té drogerii parfém koupil, nebo ne. Ale bylo jasné, že znal oblíbenou značku své ženy.

Zákaz zastavení - definice

Dopravní značka B 28 Zákaz zastavení zakazuje zastavení nebo stání, tj. uvedení vozidla do klidu, kromě případů vyvolaných okolnostmi v provozu na pozemních komunikacích jako je např. stojící kolona vozidel apod. Je-li v dolní části značky v červeném kruhu uvedena doba, platí zákaz pouze v uvedenou dobu.

Ale není to tak prosté

Proč to není tak jednoduché? Posuďte sami:

Zpět na články


 

Vložil: Admin 7.9.2018

Automobilová fyzika

Automobilová fyzika

Mohlo by se zdát, že v automobilu žádná fyzika kromě motoru není. To je ale omyl. Automobil se pohybuje. Většinou. Zajímavé je, že pokud se pohybuje a neměl by, je to špatně. To platí v i případě, že se nepohybuje, když by měl.

08.09.2018 14:25:00
Sokolovská 49/5, 186 00 Praha 8
TipCars.com - nabídka autobazarů